SUPPORTERS STARTEN GELDINZAMELING

Naar aanleiding van een ongelukkig incident tijdens de kampioenenviering van zondag 9 april, zijn supportersorganisaties FASc en ACT as ONE samen in actie geschoten. Op die zondag vatte namelijk een dak van een beschermd pand in de Zirkstraat vuur nadat er een vuurpijl op terecht was gekomen. De schuldige is helaas (nog) niet bekend, wat de eigenaar van het pand - een Antwerpfan van 86 jaar - in een lastig parket bracht.

Onze club vaardigde in overleg met de supportersorganisaties een vertegenwoordiger af die vervolgens in gesprek ging met de eigenaar en zijn verzekeringskantoor. De supportersorganisaties starten nu in samenspraak met RAFC een crowdfundingcampagne, waarbij fans een bijdrage kunnen leveren om de eigenaar tegemoet te komen in de niet door de verzekering gedekte kosten die het gevolg zijn van de aangerichte schade.

RAFC wil de supportersorganisaties feliciteren met dit mooie initiatief en de getoonde verantwoordelijkheidszin.

Onze club wil nogmaals duidelijk maken dat pyrotechnisch materiaal gevaarlijk én verboden is, en vraagt alle fans om zich hier niet mee in te laten. 

Bijdrages zijn welkom op het rekeningnummer BE18001811491265.